Spersonalizowane Prezenty

„Najdroższe prezenty można dawać, nie mając grosza przy duszy, pod warunkiem wszakże, że się przez moment zastanowisz, co temu drugiemu, bliskiemu ci człowiekowi sprawi przyjemność i dzięki czemu poczuje się kochany. I nawet jeśli ktoś chce gwiazdki z nieba, możesz mu tę gwiazdkę dać”. (Katarzyna Grochola)

Podaruj dziecku oryginalny prezent – bajkę, której głównym bohaterem jest właśnie Twoje DZIECKO!

Nasza propozycja to niepowtarzalna bajka. Nie można jej znaleźć w żadnej księgarni. Jest to bajka personalizowana, drukowana na indywidualne zamówienie z imieniem i nazwiskiem Twojego dziecka oraz adresem zamieszkania.
Na początku książeczki jest pozostawione specjalne miejsce na zdjęcie dziecka. Zachęcamy również do dodania przygotowanej przez siebie dedykacji, dzięki której książeczka zyska na wartości i stanie się wspaniałą pamiątką.

Już w samym tytule, pojawia się imię dziecka: „Wspaniała przygoda … (imię dziecka)”. Dziecko poznaje skrzata Migotka i wraz z nim przenosi się do tajemniczej krainy, w której czeka na nich wiele przygód. Wszystkie skrzaty bardzo kochają dzieci i często je odwiedzają w snach, zapraszając do wspólnej zabawy. Tym razem jednak jest inaczej – skrzaty i ich królowa potrzebują pomocy. Twoje dziecko nie tylko zostanie bohaterem bajki. Ratując tajemniczą krainę, zostanie przede wszystkim bohaterem skrzatów. Zanim jednak osiągnie ten cel, udowodni wszystkim, że jest mądrym i dobrym dzieckiem, które zna wartość przyjaźni.

Poznaj fragment bajki:
fragment bajki do pobrania w pdf
Dostępne wersje: dla dziewczynki i dla chłopca nie różniące się treścią, jedynie formą gramatyczną.

By podnieść jakość wydruku i wydłużyć jego trwałość, zdecydowaliśmy się na wprowadzenie zmian w samym sposobie wykonania książeczki. Dzięki zastosowaniu niespotykanej dotychczas w bajkach personalizowanych technologii, nasza bajka to trudna do podarcia i zniszczenia książeczka.

Parametry techniczne:

  • 24 strony plus okładka – bajka otwiera się na płasko.
  • Środek: karton biały gruby, zadrukowany dwustronnie, w pełnym kolorze, każda strona laminowana dwustronnie.
    Druk w technologii cyfrowej.
  • Okładka: Sztywna, kolorowa okładka kaszerowana wydrukiem na papierze samoprzylepnym. Powierzchnia okładki jest uszlachetniana przez laminowanie folią błyszczącą.
  • Grubość tektury okładki - 2mm. Druk w technologii cyfrowej.

Cena bajki w formacie A4 – 55,00 zł
Cena bajki w formacie A5 – 37,50 zł

Bajka, podgląd niektórych stron:

Bajka

Drzwi do bajkowej krainy są otwarte dla każdego. Zapraszamy! Jeśli jesteś zainteresowany lub masz jakiekolwiek pytania, napisz do nas: formularz kontaktowy